Prezent dla chłopaka

Urodziny chłopaka często spędzają kobietom sen z powiek. Każda dziewczyna marzy przecież o uśmiechu swojego ukochanego na widok trafionego w jego gust upominku. Czym kierować się przy jego wyborze? Jakie prezenty zazwyczaj się sprawdzają?

Im lepiej dziewczyna zna swojego chłopaka, tym lepiej!

Długi staż związku dwojga ludzi oznacza, że dobrze znają się oni nawzajem. Jeśli więc relacja z Twoim chłopakiem trwa kilka lat, na pewno z łatwością odpowiesz na pytanie: „Co kupić chłopakowi na urodziny?” Doskonale zdajesz sobie sprawę z gustu i preferencji narzeczonego. Przykładowo, jeśli chłopak jest nałogowym palaczem, idealnym podarunkiem może być papierośnica lub elegancka zapalniczka. Jeśli zaś jest molem książkowym, zapewne ucieszy się na widok wybranej przez Ciebie pozycji literackiej. W sytuacji, gdy nie jesteście ze sobą zbyt długo, w kwestii prezentu dla chłopaka, możesz poradzić się jego najbliższych znajomych. Na pewno chętnie Ci pomogą!

Coś słodkiego na ząb 

Nie bez powodu mówi się: „Przez żołądek do serca”. Czekoladki w pudełku w kształcie serca lub inny słodki przysmak z dołączoną do niego dedykacją? Taki gest należy do bardzo romantycznych. Możesz pokusić się o krok dalej i sama przyrządzić kolację zakończoną deserem. Nawet największemu twardzielowi zmięknie serce (zwłaszcza, jeśli jest prawdziwym łasuchem). Chyba każdy facet skrycie marzy o posiłku ugotowanym specjalnie dla niego. Jak więc widać, pomysł na prezent dla chłopaka wcale nie musi być wyszukany.

Coś praktycznego 

Nikt nie powiedział, że prezent dla chłopaka nie może być praktyczny. Któryś z gadżetów do codziennego użytku z pewnością mu się przyda. Oprócz wspomnianej wcześniej zapalniczki i papierośnicy można wymienić tu:

  • zegarek – zwłaszcza, gdy Twój chłopak ma tendencję do notorycznego spóźniania się;
  • scyzoryk – szczególnie, jeśli jest górskim piechurem;
  • brelok do kluczy np. z logo jego ulubionej, marki samochodowej;
  • skrzynkę na alkohol np. w formie zabawnej apteczki pierwszej pomocy;
  • słuchawki do telefonu – z reguły szybko się psują (nawet te dobrych marek), warto więc mieć jakieś w zapasie.

Z urodzinami chłopaka możesz powiązać szereg akcesoriów do aktywności sportowych. Są to na przykład: hantle, gumy gimnastyczne czy licznik przebytych kilometrów.

Dla fana ekstremalnych wrażeń

Niektórzy faceci lubią adrenalinę. I dla nich znajdą się wspaniałe urodzinowe oferty, dzięki którym poczują skok ciśnienia. Wśród pomysłów na prezent dla chłopaka nie można nie wspomnieć o voucherach umożliwiających przejażdżkę samochodem sportowym. Wiele torów wyścigowych daje taką możliwość miłośnikom rajdów. Nie obawiaj się! Wszystko odbywa się według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Twój wybranek wcale nie musi zajmować miejsca za kierownicą, ale wziąć udział w wyścigu jako pasażer obok wykwalifikowanego kierowcy rajdowego.

Czy wciąż zastanawiasz się, co kupić chłopakowi na urodziny? Z takimi pomysłami jak te powyżej, na pewno sobie poradzisz! Możesz być pewna, że Twój narzeczony będzie zachwycony!

Sprawdź też inne artykuły

1 Comment

  1. warto było poświęcić tutaj czas – świetny wpis

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *