Tinder to aplikacja randkowa, która powstała w 2012 roku w Stanach Zjednoczonych i obecnie jest jedną z najbardziej popularnych. Czemu zawdzięcza swoją popularność, jak działa Tinder oraz jak randkować? Wszystkie informacje potrzebne, do rozpoczęcia swojej własnej, miłosnej przygody, znajdziesz w poniższym artykule.

Komu dedykowana jest aplikacja, nie tylko randkowa?

Spośród wielu dostępnych aplikacji mobilnych Tinder należy do grona tych najczęściej wybieranych. Wszystko to za sprawą prostego interfejsu oraz wielu możliwości, jakie daje założenie konta w aplikacji. Obecnie dostępne są aż 24 wersje językowe, dlatego niezwykła popularność dotarła do wielu zakątków świata i jako jedną z wielu możliwości jest nawiązanie kontaktu z ludźmi z całego świata. Daje to ogromne możliwości w nawiązywaniu nowych znajomości. Możesz więc uczyć się języków oraz randkować bez ograniczeń. Tinder daje Ci możliwość szybkiego znalezienia nowych znajomych na podstawie ciekawych opisów i wspólnej muzyki. Wystarczy, że wybierzesz orientację, przedział wiekowy oraz lokalizację, aby przeszukać pasujące profile i nawiązać szybkie kontakty.

Tinder instrukcja obsługi – jak korzystać z aplikacji? 

Pewnie zadajesz sobie pytanie, o co chodzi z Tinderem i jak się połapać w tych wszystkich rozbudowanych funkcjach? Otóż obsługa Tindera jest niezwykle prosta i już po kilku minutach korzystania z aplikacji zrozumiesz jej mechanizm. Początkiem zabawy jest założenie w kilku prostych krokach konta w serwisie. Pamiętaj, że niezbędne jest podanie numeru telefonu, który nie jest widoczny dla innych internautów. Po utworzeniu konta dodaniu ciekawego opisu i zdjęcia oraz określeniu preferencji, takich jak orientacja, wiek i lokalizacja, na stronie głównej pojawią się propozycje nowych znajomości. Zacznij przewijać, w lewo pomijasz, w prawo akceptujesz. Proste, prawda?

Jeśli osoba również dała Ci serduszko, czyli przesunęła Twój profil w prawo, macie match, czyli dopasowanie i możecie rozpocząć konwersację. Na wypadek, gdyby rozmowa się nie kleiła, zawsze możesz usunąć parę, klikając w niebieską tarczę znajdującą się na czacie i profilu użytkownika. Ogromną zaletą jest funkcja weryfikacji zdjęć, która pomaga w utwierdzeniu, czy dany profil jest autentyczny, czy osoba na zdjęciu to fake. Warto zweryfikować konto, aby inni użytkownicy mieli pewność, że rozmawiają z prawdziwą osobą. Tinder działa w wersji podstawowej – bezpłatnej oraz premium, dającej większe możliwości, takie jak zobaczenie wszystkich swoich skrytych wielbicieli.

Jak stworzyć ciekawy profil na Tinderze oraz jak znaleźć tam ciekawych ludzi?

Jeśli już wiesz, jak używać Tindera oraz na czym polega działanie aplikacji, warto postarać się o utworzenie unikatowego konta w serwisie. Najważniejsze są dobre zdjęcia i zachęcający opis. Zdjęcia powinny być dobrej jakości i ukazywać Cię w jak najlepszy sposób, dlatego lepiej odpuścić sobie pożyczone zdjęcia. Następny jest opis, w którym warto umieścić swoje zainteresowania oraz to, czego od Tindera oczekujemy. Pozwoli to nie tracić czasu na ludzi, z którymi będzie Ci nie po drodze. Świetną funkcją jest możliwość udostępnienia ulubionej muzyki. Może znajdziesz tam kogoś, o podobnym guście?

Sprawdź też inne artykuły

1 Comment

  1. Widać ogromną wiedzę i umiejętności pisarskie autora

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *